Interierové dvere a podlahy

Interiérové dvere

 • Interiérové dvere s ich vysokou kvalitou, moderným dizajnom a zaujímavými vzormi sa hodia do každého interiéru.
 • Množstvo rôznych typov a konštrukčných verzií uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.
 • Fóliované dvere sú vyrábané zo spájaného dreva, ktoré je vyplnené voštinou.
 • Dýhované dvere sú z borovicového dreva a vnútro dverí je vyrobené z dubového dreva.
 • Dverné rámy je možné použiť na všetky typy interiérových dverí.

Podlahy

Na celom svete ľudia majú svoj vlastný životný štýl. Spôsob myslenia a zvyky zohrávajú dôležitú úlohu vo výbere nábytku, bytových doplnkov a ich použití. Samozrejme aj pri výbere správnej podlahy.

Prejdite sa cestou rôznych štýlov zariadenia v Európe a objavte podlahu Vašich predstáv. Nechajte sa inšpirovať atmosférou priestoru.

Kolekcia laminátových podláh EGGER je pripravená pre každý štýl zariadenia a poskytuje Vám ideálnu podlahu.

 

 • Tón udáva priestoru charakter

  Svetlé alebo tmavé, je to vaša voľba

  Farba a textúra podlahy majú veľký vplyv na priestorový efekt. Svetlé tóny dreva odrážajú svetlo a robia priestor viac otvorený. Tmavšie farby absorbujú svetlo a opticky ho zmenšujú. Jasnými farbami stien a farebných doplnkov možno vytvoriť kontrasty a tak v miestnosti oceníme veľmi zvláštnu atmosféru.

 • Neobmedzené možnosti

  V interiéri s laminátovou podlahou sú možnosti takmer neobmedzené. Podlahou dvoch rôznych dizajnov vieme rozdeliť priestor podľa užívania. Veľké otvorené priestory sú vizuálne oddelené čo im výtvára samostatnú atmosféru.

Podlahy prešli svojou históiou vo výrobe a v súčasnosti sú vyrábané najnovšími technológiami, spĺňajú podmienky podľa európskych kvalitatívnych štandardov a noriem, na potvrdenie kvality sú skúšané nielen výrobcom ale aj tretími organizáciami na to oprávnených.

Laminátové podlahy sú neuveriteľne odolné voči oderu a schopné extrémneho namáhania. Patria k najodolnejším podlahám, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Nábytok nezanecháva žiadne otlačené miesta, znečistenie vínom, olejom alebo lakom na nechty sa dá ľahko z ich povrchu odstrániť. S novými systémami spojov je inštalácia podlahy úplne jednoduchá a bezlepová.

Vďaka novej technológii sa povrch dnešných laminátových podláh čoraz viac prispôsobuje textúre dreva a je pri niektorých podlahách je povrch úplne prirodzený a nerozoznateľný od drevených podláh – na povrchu vznikajú charakteristické línie a textúry letokruhov, ktoré sú pre drevo tak príznačné. Samotné povrchy pri čoraz viac laminátových podl áhách sú vyrobené synchronizovanou technológiou – textúra letokruhov každej individuálnej podlahy sa stáva úplne realistická.